Estetik Cerrahi

Biz insanların vücutlarında istedikleri değişimleri gerçekleştirmek üzere buradayız. Bunun için bazı zamanlarda cerahi müdahaleler gerekebiliyor. Estetik cerrahi her yaştan, her statüden değişik nedenlerle kullandığı bir tıp dalı. Doğuştan gelen noksanlar, bir kaza sonucunda ya da yaşlanmanın verdiği değişimler, ya da sadece modaya uygun estetik tercihler… Her duruma uygun doktor kadromuzla hizmetinizdeyiz.

acisiz-nestersiz
decollete-1688448
freeimage-7068905-high

Burun Estetiği

Bir insanla Karşılaşıldığında ilk bakılan organ burundur. Burun yapısındaki farklılıklar hemen gözlemlenir ve karşınızdakine ilk izlenimi verir.

Meme Estetiği

Bazen rahatsızlıklardan bazen de kişisel isteklerimizden dolayı göğüslerimizin şeklini değiştirmek isteriz. Kadınlarda yoğunlukta olsa da erkeklerde de estetik problemlere sebebiye veren bu organımızın değişimi çok kolay.

Yüz Estetiği

Yüzümüz dış dünyaya açılan kapımız gibi. Sadece 5-6 parçadan oluştuğu halde dünyadaki her insanın yüzünün simetrisinin farklı olması bir mucize. Onu bu simetriye uygun olarak değiştirmek ise sizin elinizde.

picture of a girl's buttocks , isolated on white
karın germe1
vajina plastiği

Liposuction

Güzümüzün en önemli sorunlarının başında geliyor aşırı yağlanma. Dış etmenler en büyük sebebi olsa da bazı vücutlarda yağ tutma oranının daha çok olduğunu biliyoruz. Sıkılaşmak için Liposuction etkili ve kısa bir yol.

Karın Germe

Özellikle yaz aylarında en çok gözümüze batan yelerimizden biridir karın bölgesi. Hem kadın hem erkek hastalarımız operasyon sonrası rahatça sezonu açabilirler.

Vajinoplasti

Kadınların özellikle doğum sonrasında gerçekleşen deformasyonlar yüzünden tercih ettiği bir operasyondur.

Sizi Arayalım