Biz Kimiz?

Estenew sağlık hizmetleri olarak, günümüzün son teknolojisi ile işinde uzman kadroyu bir araya getirerek saç ekimi ve estetik cerrahi alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. ‘ÖNCE SAĞLIK’ diyerek 12 yıllık tecrübemizle yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimize kendi evlerindeki rahatlığı sunuyoruz.

Sağlık Turizmi

Dünyadan ülkemize sağlık turizmi olarak son 10 yılda hızlı bir yükseliş gözlenmektedir. Bu yükselişin başlıca iki sebebi vardır. Birincisi, Türkiye sağlık alanında çok ileri düzeydedir. Bundan dolayı operasyonlar sonuç olarak istenilen seviyededir. İkinicisi,özellikle saç ekimi ve plastik cerrahide diğer ülkelere göre daha ucuz ve kaliteli hizmet sunulmasıdır.
Estenew olarak yurtdışından gelen misafirleimize, havaalanından karşılanması , otel konaklaması, operasyon süreci ve tekrar havaalanından ülkelerine gideceği ana kadar tercüman eşliğinde hizmet vermekteyiz.
Yurt dışından gelen misafirlerimiz hem kaliteli hizmet alarak, hem de ülkemizin tarihi ve kültürel zenginliklerini görerek mutlu bir şekilde ülkelerine dönmektedirler.

Vizyonumuz

Ulaştığımız hedeflerin sürekliliğini sağlayarak, sağlık sektöründe uluslararası hizmet standartlarına ulaşmak ve alanında söz sahibi bir kuruluş haline gelmektir.

Misyonumuz

Hasta memnuniyeti odaklı, hastalarımızın haklarını göz ardı etmeden,etik kurallar dışına çıkmadan ve en son teknolojileri kullanarak, mutlu ekibimizle hastalarımızı mutlu etmektir.

Sizi Arayalım